מסלולים וסיפורים נוריאל - שאר-ישוב בדרך לחרמון -

מסתרי הבניאס -בשאר ישוב - טיול יום

מושב שאר ישוב יושב על כביש מס. 99 כ-28 ק"מ מאתר החרמון, הישוב האחרון בעמק החולה ממש רגע לפני שמתחילים לטפס לרמת הגולן ולחרמון .

כבר אחרי מלחמת שש-ימים , משה קול שר התיירות דאז חשב על הפוטנציאל התיירותי של המקום. כאיש מפלגת הליברלים העצמאיים דאג להקים ולשייך את המסעדה היושבת ליד מעיינות הבנייאס לשאר ישוב, כמו כן דחף הקמתו של מלון כפרי קטן בתוך המושב.

מאז זרמו מים רבים בנחל הבנייאס, משה קול לא הצליח לממש את חזונו אולם ב-1984 התחלנו, אנחנו משפחת נוריאל לפתח את הנופש הכפרי ופתחנו את ה-"צימר הראשון בישראל".

אתם העולים לחרמון, מבקרים או גולשים, תוכלו ליהנות ממתחם אירוח מפנק אסטטי המקבל בברכה משפחות עם ילדים וזוגות בכל הגלאים. המקדימים להגיע ערב לפני העלייה לחרמון יוכלו להתארגן, להכין צידה לדרך כמו טוסט וטרמוס שתייה חמה. המעדיפים לעלות לחרמון לפני ההגעה לצימר ימצאו כאן ג'קוזי מחמם חדר נעים ואפשרות להשתכשך בבריכה המחוממת והסאונה שבקבוץ הגושרים.

מי שיבחר להוסיף טיול טבע עם חופשת הסקי שלו הרי שמקומו המושלם של פירות ואירוח נוריאל, קרוב לכל אתרי הטיול שמורות הטבע והאטרקציות מאפשר שלוב מושלם של סקי, שלג נופים ומים. אם נוסיף גם את מסעדות האיכות שבאזור

פשוט חופשה מושלמת.